Mixokrety i inne urządzenia tynkarskie do zadań specjalnych.

Trudno sobie wyobrazić prosperowanie współczesnych firm budowlanych remontowych, bez takich maszyn jak agregaty tynkarskie. Agregaty tynkarskie, to urządzenia, dzięki którym położenie posadzki, wytynkowanie ścian, sufitów jest lekkie, szybkie, przyjemne, a co najważniejsze oszczędne i bezpieczne.Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów agregatów tynkarskich, które różnią się między sobą zastosowaniem, parametrami, a co najważniejsze marką.

Do najpopularniejszych agregatów tynkarskich zaliczyć można mixokrety. Mixokrety, to urządzenia do mieszania i transportowania na duże odległości wszelkiego rodzaju zapraw murarskich i tynkarskich. Mixokrety, to urządzenia, które nie mają sobie równych. To właśnie one wykorzystywane są do zadań specjalnych.

Mixokrety składają się z kilku części- zbiornika, pompy, sprężarki śrubowej. Zbiornik, to pojemnik, w którym dany materiał jest mieszany i przygotowywany do kładzenia. Pompą dany materiał jest transportowany na określone miejsce na budowie.

Mixokrety w przeciwieństwie do innych agregatów tynkarskich potrafią transportować dany materiał nawet na 150 metrów w poziomie i 80 metrów w pionie, a więc w górę. Owe parametry, dane są naprawdę zadziwiające. Ponadto, mixokrety wzbogacone są we własną sprężarkę śrubową, która umożliwia wykorzystanie urządzenia w miejscach, gdzie dostawy prądu nie występują bądź są znikome.

Do innych znanych agregatów tynkarskich, które doskonale poradzą sobie w sytuacjach nadzwyczajnych zaliczyć możne putzmeister. Te agregaty niemieckiej firmy słyną z doskonałej wydajności, mocy i jeszcze wielu, wielu innych doskonałych parametrów.

Mixokrety i putzmeister, to agregaty tynkarskie, dzięki którym Twoja posadzka, wytynkowane ściany zachwycać będą idealną gładkością i estetyką. A to jest chyba najważniejsze.