Wykorzystujemy mixokrety i znane w branży agregaty tynkarskie.

Postęp techniczny w branży budowlanej pozwolił znacznie uprościć wiele czynności. Liczne działania zostały przyspieszone i usprawnione. Wszystko stało się możliwe, dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań wśród maszyn. Popularne mixokrety i inne agregaty tynkarskie są dziś podstawą prac budowlanych i wykończeniowych. Ich funkcjonalność zależy głównie od specyfiki konstrukcji. Określone parametry pozwalają wykorzystywać je do lżejszych lub bardziej skomplikowanych czynności. Użyteczność danego agregatu może być zależna również od jego producenta.

Jedną z najbardziej renomowanych firm w tej dziedzinie jest niemiecki putzmeister brinkmann. Znany w całej Europie specjalizuje się w różnorodnym sprzęcie budowlanym. Jedną z jego perełek jest agregat putzmeister.

Tak, jak każdy standardowy agregat do tynkowania, tak i ten służy przede wszystkiego do tego, by przemyślnie łączyć w sobie funkcje kilku narzędzi niezbędnych przy nakładaniu tynku. Najczęściej kompletowane role to mieszanie tynku i tłoczenie go w pompach. Dzięki temu, całość ma idealną konsystencję, która zapewni gładkość nałożonego tynku lub wylanego betonu. Poza tym, usprawni to sam proces wylewania substancji i nakładania jej na podłogę czy też ściany.

Istotne jest, by nabywany przez nas agregat tynkarski posiadał parametry dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jeśli ma posłużyć do tynkowania niewielkich powierzchni, najlepiej wybrać jego podstawową wersję.

Prościej będzie nam się zmieścić z urządzeniem w dowolnym lokalu. Jeśli zależy nam na tynkowaniu sufitów i ścian, najlepiej wybrać mixokret. Wyposażony w pompy rozprowadzające wcześniej rozrobioną zaprawę pozwala nałożyć ją nawet na elementy położone na wysokości 80m lub szerokości 150m.